Новини » Суспільство 16 листопада, 2018, 16:34
Ветеран війни: Найскладніше в адаптації – знайти роботу до душі
ZIK
ZIK

Євген Ярило пішов на війну добровольцем. Він був аеророзвідником. Після демобілізації, напевно, як і більшість вояків, почав шукати себе в мирному житті. Зрештою, разом із братом, відрив тату-салон. Зараз там працює ще один ветеран російсько-української війни, який називає свою працю чи не найкращим способом для реабілітації.

Про це йдеться у програмі військових розслідувань «Стежками війни» на телеканалі ZIK.

«Спершу, після війни, я звернувся до психолога. Далі почав шукати роботу, бо вважаю, що мати певний ритм – це круто. Щиро кажучи, для мене найголовніше і найскладніше було знайти справу, яка насправді зацікавить», – ділиться Євген Ярило.

Так, після пошуків та роздумів, чоловік разом із братом відкрив тату-салон. Тут він виконує функції менеджера, а татуювання набиває брат. Клієнтів підприємцям вистачає, адже до них приходить і чимало ветеранів.

«Тут якісно роблять татуювання, до того ж, виконують їх свої люди. До слова, із Євгеном ми перетиналися 2016 року, у Карлівці», – розповідає ветеран війни Сергій.

Разом із клієнтською базою поступово розширився і робочий колектив. Працює тут ще один ветеран російсько-української війни.

«Процес виконання татуажу мене заспокоює. Після подій на війні, це своєрідна реабілітація, до того ж – дуже цікава», – наголошує ветеран, майстер татуажу Сергій.

До слова, ще частина ветеранів знайшла себе і в інших професійних сферах. Так, колишній боєць-вегетаріанець Ігор Ісполатов заснував бізнес із виготовлення напівфабрикатів.

А військовий полку «Азов», юрист Олексій Рубцов, повернувшись до цивільного життя заснував швацький цех.  

Цікавою є й історія ветерана Володимира Кучеренка. Він, разом із сім’єю, створив дитячий табір з кіньми.

Також що цікаво, цього року на професійну підготовку ветеранів із державного бюджету виділили майже 28 мільйонів. За частину цих грошей, навчання закінчило 2192 людей.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 10:14 :55