Новини » Політика 16 листопада, 2018, 12:19
В «Перших про головне. Коментарі» на ZIKу – нові ведучі
<nbsp;>

Новими ведучими інформаційно-аналітичної щоденної прямоефірної токінг-студії «Перші про головне. Коментарі» на каналі ZIK стануть Вікторія Попович з NewsOne та Денис Зепсен з «Еспресо».

Партнером Вікторії Попович у новинній студії на денних ефірах (13:00-15:00) буде відомий журналіст Олексій Бурлаков, який приєднався до команди ZIKу в березні. Денис Зепсен працюватиме разом із Андріаною Кучер, яка перейшла на ZIK у травні, на ранкових випусках «Перші про головне. Коменатрі» (10:00-12:00).

Вікторія Попович
Вікторія Попович

«За фахом я перекладач з англійської та китайської мов. Навіть навчалася у Шанхаї. Утім, потрапивши одного разу на телебачення, залишилася там назавжди. На сьогодні за плечима більше 5 каналів, де працювала кореспондентом, редактором та ведучою. На ZIKу, аби втілювати свої професійні бажання», – говорить Вікторія Попович.

«Після закінчення журфаку Запорізького національного університету працював на місцевій радіостанції. Згодом переїхав у Дніпро, де нарешті потрапив у «телевізор». Дитяча мрія здійснилася! Відтоді працював ведучим новин на регіональному телебаченні. Далі столиця, був частиною колективів «УТР», «Київ» та «Еспресо ТВ». ZIK – телеканал з історією, але при цьому дуже динамічний, який крокує в ногу з часом. Радий приєднатися до команди», – коментує Денис Зепсен.

Денис Зепсен
Денис Зепсен

Незмінними ведучими вечірніх токінг-студій залишаються Лейла Мамедова та Павло Кругляковський. Богдан Машай та Наталка Лятуринська, які до цього модерували денні ефіри, також долучаться до проведення праймових ефірів «Перших про головне. Коментарі» (16:00-19:00).

«Перші про головне» – інформаційний бренд телеканалу ZIK, що об’єднує щоденні прямоефірні програми новин «Перші про головне. Ранок», «Перші про головне. День», «Перші про головне. Вечір», токінг-студії «Перші про головне. Коментарі» та інформаційно-аналітичний тижневик «Перші про головне. Деталі», який виходить щосуботи. Бренд почав своє існування в загальнонаціональному інформпросторі в День Незалежності України – 24 серпня 2016 року – новинами «Перші про головне». Підсумкова тижнева інформаційно-аналітична програма «Перші про головне. Деталі» виходить в ефір з 17 вересня 2016 року. З 3 жовтня 2016 року в ефірі телеканалу ZIK з’являються токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

Зазначимо, навесні ZIK розширив інформаційно-аналітичне мовлення до 14 ефірних годин та утримує лідерські позиції за рейтинговими показниками телеперегляду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-27 01:02 :04