Новини » Політика 16 листопада, 2018, 19:03
«Улюблений напій»: активісти прийшли до суду із ящиком горілки для журналістки Крюкової
Інформатор
Інформатор

Активісти принесли до будівлі Печерського суду Києва, де мало відбутися засідання у справі заступника головного редактора «Страна.ua» Світлани Крюкової, ящик горілки.

На акцію із алкогольним напоєм вийшли представники молодіжного крила Радикальної партії, повідомляє «Інформатор».

Учора Крюкова написала на своїй сторінці в Facebook, що засідання перенесли, однак на сайті суду про це інформації не було. Засідання мало відбутися сьогодні, 16 листопада, о 8 ранку.

Активісти принесли до будівлі ящик горілки для Крюкової, проте передати його журналістці не вдалося, оскільки судове засідання справді перенесли. У відділі організаційного забезпечення розгляду справ про адміністративні правопорушення суду активістам повідомили, що суддя Карабань В.М. пішов у відпустку саме сьогодні.

Інформатор
Інформатор

Лідер молодіжного крила Радикальної партії Ігор Бєлов переконаний, що справу Крюкової штучно затягують.

«Сьогодні ми з командою прийшли на суд до сумнозвісної Світлани Крюкової, тому що нам стало відомо, що спеціально затягуються процесуальні строки для того, щоб суд розвалився. Ми сьогодні принесли Крюковій подарунок – її улюблений напій, під впливом якого вона керує транспортним засобом, чим створює небезпечну ситуацію на дорогах. Сьогодні суддя пішов у відпустку, завтра вихідні, в понеділок Крюкова захворіє і так далі, а потім пройдуть три місяці процесуальних строків та справа розвалиться. Ми будемо ходити на всі суди, щоб не було ніяких відмазок. Не важливо, депутат ти або журналіст, ти повинен однаково відповідати за свої вчинки перед законом», – заявив Бєлов.

Інформатор
Інформатор

Нагадаємо, журналіст Світлана Крюкова заявляла, що невдовзі журналісти настільки висміють владу, що вона буде повністю десакралізована.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 04:39 :45