Новини » Події 16 листопада, 2018, 17:19
У Мінрегіоні ініціювали звуження крайньої лівої смуги на трасах
Відремонтована дорога. Фото: kmu.gov.ua
Відремонтована дорога. Фото: kmu.gov.ua

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ініціювали внесення змін до державних будівельних норм. Одна з поправок стосуватиметься звуження крайньої лівої смуги.

Про це повідомив заступник міністра Лев Парцхаладзе, передає прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

«Зараз на трасах передбачається єдина ширина смуг руху 3,75 метрів та зупинкова смуга у 2,5 метри, що є небезпечною шириною для зупинки, наприклад, вантажного автомобіля. Тому тепер при будівництві трас плануємо передбачити обов’язкове звуження крайньої лівої смуги для швидкісного руху легкового транспорту та розширення зупинкової смуги. Це унеможливить перевищення дозволеної швидкості на дорогах та сприятиме підвищенню безпеки руху», – зазначив Парцхаладзе.

У разі прийняття нових ДБН, ширина крайньої лівої смуги буде звужена до 3,5 метра, а зупиночна смуга на дорогах першої-другої категорії – розширена до 3 метрів.

Такі норми стануть обов’язковими для нових доріг, а для існуючих – якщо це буде можливо.

Проект змін до будівельних норм по дорогах загального користування розробляє ДП «ДерждорНДІ».

Нагадаємо, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує обладнати швидкісні траси різнорівневими розв’язками.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:06 :15