Новини » Політика 16 листопада, 2018, 9:14
Світовий конгрес українців закликає владу пришвидшити впровадження реформ

Українська діаспора вітає позитивну оцінку Євросоюзом втілених в Україні протягом минулого року реформ.

Таким чином президент Світового конгресу українців Євген Чолій прокоментував оприлюднення звіту Європейської служби зовнішньої дії та Європейської Комісії про виконання Україною Угоди про асоціацію, повідомляє «Укрінформ».

«Світовий конгрес українців вітає звіт ЄС про виконання Україною Угоди про асоціацію, в якому позитивно оцінюються реформи в Україні», – сказав Чолій.

Водночас, він заохотив офіційний Київ пришвидшити впровадження реформ, а Євросоюз – й надалі підтримувати в цьому Україну.

«СКУ закликає українську владу активно проводити такі реформи та заохочує Європейський Союз і надалі підтримувати Україну на її беззаперечному шляху європейської інтеграції», – зауважив президент Світового конгресу українців.

Як відомо, Угода про асоціацію між ЄС та Україною набула чинності 1 вересня 2017 року. Підготовлений Євросоюзом документ визнає прогрес України у багатьох сферах, зокрема у енергоефективності, реформах великих підприємств, санітарних і фітосанітарних питаннях, корпоративному законодавстві, державних закупівлях, захисті довкілля й інших.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 11:30 :04