Новини » Львів Читать эту новость на русском

Шахтарі перекрили міжнародну трасу «Львів – Рава-Руська»: вимагають виплати зарплати

Перекриття дороги у с. Смереків. Фото надані шахтарями

Шахтарі ДП «Львіввугілля» перекрили міжнародну трасу «Львів – Рава-Руська». У ці хвилини вони проводять акцію на пішому переході у н. п. Смереків Жовківського району.

Про це ІА ZIK повідомив голова первинної профспілкової організації шахти «Межирічанська» Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрій Паска.

«Ми попередньо попереджали органи влади про цю акцію, тому що в нас є проблеми із заробітною платою. На сьогодні ще не закрито вересень, не говорячи вже про жовтень. Не виділяються кошти на модернізацію, через що шахтарі вдаються до таких крайніх методів», – зазначив він.

За його словами, на цей час не виплачено ще близько 7-8% заробітної плати за вересень і повністю не виплачена зарплата за жовтень.

«Тому таке враження, що на шахтарів звертають увагу тільки коли вони починають проводити якісь акції. Тоді починають частинами виплачувати заробітну плату. Але видають по 7-8%. Люди не знають, як прожити на ці кошти. Біда в тому, що немає стабільності. Ми не знаємо, що нас чекає завтра, і не можемо нічого планувати», – наголосив Андрій Паска.

Також він повідомив, що участь у нинішній акції беруть близько 60 людей. Зокрема, там представлені шахтарі з усіх шахт, а також працівники допоміжних підприємств, які входять у структуру ДП «Львіввугілля».

Нагадаємо, проблеми з виплатою зарплати на ДП «Львіввугілля» виникають постійно. Зокрема, у серпні шахтарі оголошували безстрокову акцію протесту.

А станом на 29 жовтня шахтарям ДП «Львіввугілля» було виплачено тільки 10% заробітної плати за вересень.

;>
<nbsp;>
;>
<nbsp;>
;>
<nbsp;>
;>
<nbsp;>
;>


Loading...