Новини » Суспільство 16 листопада, 2018, 18:48
Порошенко нагородив медійників і зв’язківців

16 листопада Президент України Петро Порошенко підписав Указ №368/2018, за яким відзначують державними нагородами з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Про це повідомляється «Детектор Медіа».

Нагородження та присвоєння звань здійснено президентом «За значний особистий внесок у розвиток телебачення, радіомовлення і зв’язку в Україні, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майсетрність».

Орденом «За заслуги» II ступеня відзначено Михайла Куницького, президента громадської організації «Інформаційно-комунікаційний менеджмент інтелектуальної власності» (Київ).

Орденом «За заслуги III ступеня відзначено: члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації Віктора Лагошина; голову Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олега Наливайока; керівник управління Державного управління справами Валентина Онофрійчука.

Орденом Данила Галицького відзначено Олександра Склярова, члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації

Медаль «За працю і звитягу» отримали ветеран журналістики з ХерсонщиниМикола Гурепка та доцент кафедри Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Лев Сакович.

Звання «Заслужений журналіст України» присвоєно:

  • Ларисі Геряк – заступниці директора комунального підприємства «Дрогобицьке регіональне радіомовлення "Франкова земля"» (Львівська область);
  • Лілії Данилюк – ветерану журналістики (Дніпро);
  • Тетяні Каменській – головній редакторці підприємства «Телерадіокомпанія ВТВ плюс» (Херсон);
  • Сергію Клочку – директорові товариства «Телерадіокомпанія "Академ-ТВ"» (Суми);
  • Катерині Маховій – головному редакторові товариства «Телерадіокомпанія "Регіон"» (Харків);
  • Сергію Навроцькому – редакторові комунальної організації «Редакція Барського районного ефірного радіомовлення» (Вінницька область);
  • Світлані Шекері – кореспондентові спеціальному товариства «Національні інформаційні системи» (Київ);
  • Дмитру Шкурку – журналістові, офіцеру Управління зв'язків з громадськістю Збройних Сил України.

Звання «Заслужений працівник сфери послу України» присвоєно Миколі Бойку, начальникові Випробувального центру радіо і телебачення державного підприємства «Український науково-дослідний інститут радіо і телебачення» та Григорію Котенку, керівникові Апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Звання «Заслужений економіст України» присвоєно Наталі Шумар, заступниці керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку.

Нагадаємо, 16 листопада відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 04:19 :16