live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Нардеп вважає, що рейтинг Зеленського – це підтримка людей, яких «все дістало»

ZIK

Електоральний зріз, у якому Володимир Зеленський займає лідируючі позиції, показує, що люди остаточно зневірилися у владі й готові голосувати навіть за непрофесійних політиків.

Таку думку висловив народний депутат України (позафракційний) Павло Кишкар у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Я належу до тих людей, які прагнуть повертати довіру суспільства до влади. А тому шукаю людей, які готові якісно виконувати свою ділянку роботи задля розвитку країни.

Дійсно вважаю, що рейтинг кандидата у Президенти Володимира Зеленського – це підтримка людей, яких все дістало, і цю кількість потрібно зменшувати, зокрема і якістю нових політиків, яких мали б презентувати ще старі політичні команди», – впевнений Павло Кишкар.

Щодо Зеленського, то депутат впевнений, що артист все ж візьме участь у виборах, адже для цього немає жодних обмежень.

«Чи має Зеленський політичну перспективу? Сподіваюсь, що ні, адже тоді це викликатиме політичний дисонанс. Якщо Зеленський дійсно стане президентом, то в реальному житті йому доведеться зіштовхнутися з пошуком близько 4-х тисяч фахових людей, які мали б керувати державою. А це – надзвичайно складне завдання для будь-якого політика, який очолить державу», – визнав Павло Кишкар.

Експерти прогнозують, що до кінця року в списку кандидатів у президенти можуть з’явитися нові обличчя з-поза системи.

Читайте також: Олігархічний джекпот – хто стоїть за Зеленським?Loading...
Loading...
Loading...