Новини » Політика 16 листопада, 2018, 19:35
Нардеп пояснив, як Україна посилить військову присутність в Азовському морі
ZIK
ZIK

Україна нарощує і буде надалі нарощувати сили в Азовському морі. Задля цього було скореговано виробництво катерів, для того, щоб їх можна було доставляти не лише морем, але і суходолом, і щоб вони були не тільки артилерійськими, а й ракетними.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юлій Мамчур.

«Російська агресія спочатку проявилася в Криму, потім у Донецьку й Луганську, а тепер і на Азовському морі. Росія, маючи перевагу в корабельному складі та в авіації, на Азовському морі застосовує ще одне протистояння як важіль впливу на Україну. Як військовий повинен сказати, що ми адекватно реагуємо тими силами, які в нас є», – зазначив Мамчур.

За його словами, Україна нарощує і буде надалі нарощувати сили ООС. Зараз скорегована спеціальна програма з виробництва катерів, для того, щоб їх можна було доставляти не тільки морем, але і суходолом, і щоб вони були не тільки артилерійськими, а й ракетними.

«Але це все не робиться за лічені місяці, для цього треба певний період часу і відповідне фінансування. Як не крути, у цій ситуації дуже багато залежить від фінансування», – пояснив військовий.

Також пан Мамчур запевнив, що військові опрацьовують різні плани розгортання подій на Азовському морі, в тому числі й силовий. Однак, окрім військової складової треба підключати і дипломатичну, використовуючи при цьому всі важелі впливу на РФ.

«Хочу зауважити, що українське МЗС дуже потужно працює в цьому напрямі, і це питання піднімається на різних міжнародних майданчиках. Всі бачать жорсткі заяви. Але крім цього треба вводити санкції, які, як відомо, єдиний чинник впливу на Росію», – констатував Юлій Мамчур.

Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов повідомив, що за 3 квартали поточного року підприємства ДК «Укроборонпром» передали українському війську понад 3500 одиниць озброєння та військової техніки, з них понад 2000 одиниць – нове та модернізоване озброєння.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 12:42 :41