Новини » Регіони 16 листопада, 2018, 10:35
На Буковині з неблагополучної сім’ї забрали сімох дітей

У Глибоцькому районі Чернівецької області з неблагополучної родини вилучили семеро дітей.

Про це повідомила прес-служба Чернівецької ОДА.

На неблагополучну сім’ю рік тому звернули увагу у сільській амбулаторії.

Медики зауважили, що родина живе в одній кімнаті, в якій не прибрано, суцільний безлад, діти брудні, голодні, часто хворіють простудними захворюваннями. Батьки не звертаються вчасно до лікаря, на відповідні попередження не реагують.

«Протягом року служба у справах дітей Глибоцької РДА спільно із ювенальною поліцією та фельдшером сільської амбулаторії неодноразово відвідували сім’ю. Під час обстежень відзначили, що умови проживання дітей в сім’ї були неприйнятними – на семеро дітей та двох дорослих два ліжка, частина вікон розбиті, в будинку не прибрано та брудно, на підлозі лежав брудний одяг та сміття, спальна білизна брудна, навкруги будинку сміття та розбите скло», – сказано у повідомленні.

У результаті Глибоцький районний суд ухвалив рішення щодо відібрання дітей без позбавлення батьківських прав. Малюків із сім’ї вилучено.

За 9 місяців поточного року в області за рішенням суду 32 дітей відібрано від батьків, яких позбавлено батьківських прав, та 14 дітей відібрано від батьків без позбавлення батьківських прав.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 02:28 :45