Новини » Політика 16 листопада, 2018, 22:10
Каплін про ситуацію у Смілі: Я б на місці Президента діяв би жорсткіше і рішучіше
ZIK
ZIK

Юлія Тимошенко та Володимир Гройсман винні в тому, що сьогодні відбувається у Смілі. Для вирішення цих питань на місці Президента я діяв би набагато жорсткіше і рішучіше.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін.

«Всі ці пани, які зараз стоять біля вимикача в Смілі, Юлія Тимошенко – пенсіонерка, яка скупила всі білборди в країні, Гройсман, який не має вищої освіти і не має уявлення про те, як повинна розбудовуватися системна економіка, винні в тому, що сьогодні відбувається у місті. Я б на місці Президента діяв би набагато жорсткіше і рішучіше у вирішенні цих питань», – зазначив Каплін.

За його словами, ситуація в Смілі – це наслідок бездіяльності. Більше того, у 2021 році нас чекає не комунальний газовий колапс, а окремо ще електроенергетичний.

«Ми повинні вивільнити обладнання, яке виробляє приблизно 3 МВт електроенергії з 21 МВт по всій країні. Регенерація 1 МВт коштує приблизно 3 мільярди євро. Таким чином, треба знайти 10 -15 мільярдів євро для того, щоб просто запобігти енергетичній катастрофі в нашій державі. Це потім ляже на тарифи. Ніхто цими питаннями не займався», – зауважив політик. 

Також пан Каплін зауважив, що добре знайомий із комунальними проблемами всієї країни. Саме тому в місті Полтава першими включили опалення, там відновлюється мережа комунальних підприємств.

«ККД котлів, які працюють на всіх генераціях в державі, складає 60-80%. Ми втрачаємо 30-40% при генерації тепла, 25-30% при його транспортуванні і до цього ще можна додати необгрунтовано дорогий газ. Ми на прикладі Полтави показали, що можемо справлятися з такими макрозавданнями», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, вже третій рік поспіль 70-тисячна Сміла виявилась не готовою до холодів. Опалювальний сезон тут розпочинали із запізненням, а постачали тепло з перебоями.

Як повідомлялося, з 12 листопада у місті Сміла Черкаської області запровадили надзвичайний стан через відсутність опалення. Відповідне рішення ухвалила міськрада Сміли.

Без тепла залишилися не тільки житлові будинки, а й лікарні, дитячі садки та школи 70-тисячного міста.

Крім того, проти місцевої влади міста Сміла відкрито кримінальне провадження за фактом безвідповідальності та невчасного початку опалювального сезону.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 09:58 :17