Новини » Політика 16 листопада, 2018, 21:05
Каплін про бюджет-2019: Це розписка бандитів, як «роздерибанити» гроші простих людей
ZIK
ZIK

Позиція Президента Порошенка не підписувати бюджет-2019, якщо там не буде необхідних коштів для забезпечення субсидіями всіх українців, які їх потребують – правильна.

Таку думку в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін.

Нардеп, відповідаючи на запитання глядачів, чи вистачить закладених у проекті бюджету на 2019 рік коштів для виплати субсидій, заявив, що в цьому році на 22% скоротили фонд забезпечення субсидіями, попри обіцянки попереднього та чинного очільників уряду зберегти «надійне плече» у вигляді субсидій.

«Позиція Порошенка не підписувати цей бюджет, якщо там не буде необхідних коштів для забезпечення субсидіями абсолютно всіх українців, які цього гостро потребують, правильна», – вважає Сергій Каплін.

Нардеп додав, що за проект бюджету-2019 не голосуватиме, адже вважає його несистемним. З його слів, перед тим, як виносити на ухвалення головний фінансовий документ, очільник уряду має презентувати програму розвитку країни щонайменше на два десятиліття.

На його думку, нині уряд не має відповіді на низку важливих питань щодо реформи охорони здоров’я, освіти тощо, і в нинішньому вигляді проект бюджету – це «розписка бандитів, як роздерибанить гроші простих людей»: «Там немає нічого ні у процедурі, ні у змісті, ні у суті, ні у філософії, що є у європейських бюджетах і порядку їх прийняття».

Як повідомляв заступник голови комітету ВРУ з питань бюджету Сергій Мельник, Верховна Рада розгляне проект державного бюджету в другому читанні у четвер, 22 листопада.

Розгляд радою директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) нової програми співпраці з Україною можливий після затвердження Верховною Радою державного бюджету на 2019 рік.

Нагадаємо, голова Рахункової палати Валерій Пацкан припускає, що державний бюджет на 2018 рік може бути не виконаний у передбачені терміни.

Верховна Рада ухвалила проект закону про державний бюджет на 2019 рік у першому читанні та бюджетні висновки 18 жовтня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 07:32 :50