Новини » Політика

Ігор Луценко вважає об’єднання «Батьківщини» з частиною «Народного фронту» можливим сценарієм

ZIK

Під час президентських виборів в Україні у 2019 році від демократичних сил буде один кандидат.

У цьому переконаний народний депутат України (позафракційний) Віктор Чумак. Про це він заявив в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK.

Гість ток-шоу, відповідаючи на запитання щодо об’єднання майбутніх кандидатів на президентський пост, висловив упевненість у тому, що від демократичних сил буде один кандидат. «Принаймні, буде об’єднання декількох людей, які висунуть одного, а всі інші можуть якось приєднуватися, це буде їхня справа», – зазначив Віктор Чумак і додав, що він готовий і не йти на вибори для того, щоб відбулося об’єднання.

Народні депутати Ігор Луценко («Батьківщина») та Леонід Ємець («Народний фронт») не заперечили спільного походу на вибори їхніх політичних сил.

«Той кандидат, який буде пропагувати ідею щодо виборчих списків, має, на мою думку, об’єднати навколо себе ті політичні сили, які цю ідею підтримують», – вважає Леонід Ємець.

Нардеп, відповідаючи на запитання, чи існують «точки дотику» у політсили, яку він представляє, із «Батьківщиною», запевнив, що «Народний фронт» готовий об’єднуватися з усіма тими, хто поділяє їхні принципи.

Водночас Ігор Луценко запевнив, що «Батьківщина» та Опозиційний блок союзниками не стануть, оскільки цього не дасть зробити «моральний водорозділ» через війну, а ось об’єднання із «Народним фронтом» він вважає «можливим сценарієм».

«На щастя, я вважаю, для України жодна політична сила не має політичної монополії. І треба буде домовлятися і один за одним стежити, у цьому нічого поганого немає. Є частина «Народного фронту», з якою можна було би співпрацювати», – вважає Ігор Луценко.

Нагадаємо, політолог Володимир Цибулько заявляв, що Анатолій Гриценко справді мав би шанс виходу в другий тур на президентських виборах, якби він збудував щось на зразок «Нашої України» 2002-го року.

Як повідомляли, народний депутат України Мустафа Найєм вважає, що найкращим варіантом було б об’єднання Гриценка та Садового.

Loading...