Новини » Львів 16 листопада, 2018, 12:08
Діти зі всієї України зберуться у Львові для проведення наукових досліджень

19-23 листопада 2018 року Львів перетвориться на локацію шкільних наукових досліджень. Старшокласники з різних кутків України (Донеччини,  Черкащини,  Миколаївщини,  Волині, Тернопільщини, Львівщини) зберуться для участі у Всеукраїнському інтелектуальному проекті «Еврика -2018», ініціатором якого третій рік поспіль є Винниківська санаторна школа-інтернат.

Про це IA ZIK повідомили організатори.

Учасники об’єднаються у три команди, які працюватимуть над реалізацією проектів: «Музей догори дригом» (який він - сучасний музей очима дітей?)», «Макет смарт класу» (яким, на думку дітей, має бути сучасне приміщення для навчань?) та «Право на місто» (інтереси кого, крім людей, на переконання школярів, потрібно враховувати у міському просторі?). Наукові досліди учасники конкурсу проводитимуть на кількох майданчиках, зокрема, у Домі Івана Франка, Львівському природничому музеї, IT STEP University та Українському католицькому університеті.

За словами голови оргкомітету проекту «Еврика - 2018» Лілії Свистович, його ініціатори ставили за мету збудити у школярів дух дослідництва, підтримати їхні ідеї, окрилити дітей. «Думаю, що в деякій мірі це нам вдалося, бо цьогоріч ми змушені були достроково припинити прийом заявок, адже кількість бажаючих перевищила наші очікування», - додала вона.

Проект реалізовується за сприяння нідерландського фонду ICCO. Проектні роботи команди представлять 22 листопада 2018 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:38 :02