Новини » Львів

Депутати Бродівської райради – проти будівництва норкових ферм на території району

Депутати Бродівської районної ради підтримали звернення до Верховної Ради України, Міністерства екології та природних ресурсів щодо екологічної загрози майбутніх норкових ферм на території району.

Відповідне звернення прийнято вчора, 15 листопада, під час засідання сесії районної ради. Про це ІА ZIK повідомили у Бродівській районній раді

Депутати вважають неприпустимим і таким, що суперечить спільним інтересам територіальних громад району розміщення на території району промислових виробничих потужностей з утримання та вирощування хутрових звірів, зберігання і переробки продукції їх життєдіяльності.

Нагадаємо, у Бродівському районі планують відкрити три норкові ферми: у селах Лешнів, Язлівчик, Клекотів, Шнирів. Відкрити норкові ферми на Бродівщині планує громадянин Данії Крістіан Расмуссен.

За інформацією «ХутроOFF» будівництво наймасштабнішої норкової ферми в Україні у Бродівському районі може спричинити екологічну катастрофу: забруднення ґрунтів, водойм, підземних вод та повітря. Як наслідок, збільшення кількості алергічних реакцій у місцевих мешканців, насамперед – у дітей і літніх людей, хвороби шляхів дихання й підвищення ризику онкохвороб.

За аналізом ГО Єдина Планета – справжній іноземний власник переміщає виробництво через заборону цього бізнесу в Європі, а в документах фігурує громадянин України, який не має прямого відношення до нього», – повідомляють у соціальній мережі Фейсбук.

 

Loading...