Новини » Економіка 16 листопада, 2018, 12:47
Бюджет-2019 у другому читанні Рада розгляне 22 листопада
Верховна Рада України. Фото: rada.gov.ua
Верховна Рада України. Фото: rada.gov.ua

Верховна рада розгляне проект державного бюджету у другому читанні у четвер, 22 листопада.

Про це повідомив заступник голови комітету ВР з питань бюджету Сергій Мельник, пише РБК-Україна.

За його словами, спочатку нардепи розглянуть зміни до Бюджетного та Податкового кодексу.

«У порядку денному проект державного бюджету на 2019 рік стоїть на четвер. Спочатку будемо розглядати зміни до Бюджетного кодексу, до Податкового кодексу, а потім – бюджет», – розповів Мельник.

Як зазначив нардеп, профільний комітет має розглянути проект державного бюджету у середу, о 15:00. Проте, Міністерство фінансів поки не повернуло в Раду узгоджений текст проекту із тими правками, які пропонувалось внести в бюджет у другому читанні.

«Ми подали Мінфіну висновки та пропозиції. Для нас важливо побачити, що вони приймають, а що відхиляють. Наразі він ще не поступив у комітет. Сьогодні поки немає навіть першої сторінки. Тобто, навіть немає листа, що вони нам його передали. Як тільки він зайде офіційно, розглянемо наші висновки і пропозиції і позицію Мінфіна: що враховано, а що – ні», – додав він.

Парламентар також зазначив, що Мінфін розгляне пропозиції комітету, які направлені як доручення уряду.

«Більше того, позиції, які на комітеті не враховані, пішли як доручення уряду. За дорученням уряду вони теж мають надати висновок. Наприклад, питання стосовно технікумів та коледжів. Там і доручень багато. Це і буде предметом розгляду комітету», – пояснив Мельник.

Нагадаємо, голова Рахункової палати Валерій Пацкан допускає, що державний бюджет на 2018 рік може не бути виконаний у передбачені терміни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 14:05 :22