Новини » Суспільство 16 листопада, 2018, 14:00
Береза: ТСК почала отримувати відповіді від правоохоронців
ZIK
ZIK

Вчора на засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради прийшли представники Генеральної прокуратури. Вони частково оприлюднили інформацію щодо розслідування нападів на активістів. Хоча раніше Генпрокурор Юрій Луценко заявляв, що його структура не надасть жодної інформації.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив народний депутат України та голова ТСК Борислав Береза.

«Зараз триває період збору інформації і мене приємно дивує, що тимчасова слідча комісія працює. Зокрема, ще два тижні тому було надіслано запити від Комітету із запобігання корупції і ми зараз почали отримувати відповіді, що дуже полегшить роботу ТСК», – сказав Береза.

Він розповів також, що приємно здивований співпрацею правоохоронних органів із тимчасовою слідчою комісією. Адже на початках був спротив.

«Незважаючи на те, що спочатку Генпрокурор сказав, що він не дасть жодної інформації та матеріалів, представники ГПУ все ж прийшли на засідання ТСК. Ба більше, вони надали ту інформацію, яку ми хотіли в рамках своїх повноважень. Тому що вони теж обмежені через таємницю слідства. Але тішить, що зараз ми почали отримувати відповіді», – розповів він.

Також він зазначив, що представники ТСК отримали цікаву інформацію від херсонської поліції.

«Коли ми запитали представників поліції Херсона, чи були у них конфлікти з Катериною Гандзюк, про які вона писала, мені сказали, що не було взагалі. Це дивує. Тому 29-30 листопада ми будемо в Херсоні і все з’ясуємо», – сказав Береза.

Він не заперечує можливість витоку інформації у зазначеній справі.

«Якщо бажання персонального піару буде більшим, аніж дійти до кінця і розкрити всі нюанси цієї проблеми, то тоді може відбутись витік інформації. Це може бути від будь-кого, якщо емоції будуть зашкалювати над раціо. Тому я сподіваюсь, що мої колеги не будуть допускати такі помилки і працюватимуть не для піару, а для результату. Адже ситуація із нападами на активістів жахлива, особливо на Київщині», – наголосив голова ТСК.

Нагадаємо, вчора, 15 листопада, у Києві відбулося друге засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради у справі нападів на активістів.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:19 :51