Новини » Політика 15 листопада, 2018, 18:35
Віце-прем'єр Зубко заявив про зрив сесії міськради Сміли щодо поновлення теплопостачання
ZIK
ZIK

Сьогодні до Сміли відбули перший заступник НАК «Нафтогаз» Перелома, мій заступник пан Кругляк, голова ОДА і його заступник. Вони зібрали сесію міської ради, щоб прийняти рішення для укладання договору з НАК «Нафтогаз» та місцевою комунальною компанією для відновлення теплопостачання. Але, на жаль, сесія була заблокована міським головою Сміли, і рішення не було прийняте.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України та міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко на засіданні Комісії з надзвичайних ситуацій щодо зриву опалювального сезону в Смілі, яке транслює телеканал ZIK.

Геннадій Зубко повідомив, що теплопостачання у Смілі досі не відновлено. Він додав, що це єдине місто в Україні, де не розпочався опалювальний сезон. 

«Я ще раз хотів би наголосити, що 20 котелень, які не працюють в Україні, вони знаходяться у Смілі. Це завдяки безвідповідальному відношенню місцевої влади», – зазначив Геннадій Зубко.

Він відповів на питання Президента, яких заходів було вжито для відновлення теплопостачання у Смілі:

«Були вжиті відповідні заходи, щоб надати можливість короткострокової позики й укладення договорів. Але у зв’язку із тим, що другий рік поспіль блокується теплопостачання, на сьогоднішній день це також переведено у політичну площину, і, на жаль, не приймаються ті рішення, які повинні забезпечити людей якісними послугами.

Сьогодні до Сміли відбули перший заступник НАК «Нафтогаз» Сергій Перелома, мій заступник пан Кругляк, голова ОДА і його заступник. Вони зібрали сесію міської ради, щоб прийняти потрібні рішення. У першу чергу – для укладання договору з НАК «Нафтогаз» та місцевою комунальною компанією, друге – для відновлення теплопостачання. Але, на жаль, сесія була заблокована, і рішення не було прийняте», – розповів Геннадій Зубко.

Він додав, що сесія була заблокована міським головою Сміли.

«Він у минулому році отримав недовіру місцевих депутатів. Він був звільнений, але потім суд поновив його на посаді. Він, до речі, у минулому році отримав протокол по корупції. Але знову ж через суд він його скасував. Тому зараз опалення у Смілі немає», – повідомив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, з 12 листопада у місті Сміла Черкаської області запровадили надзвичайний стан через відсутність опалення. Відповідне рішення ухвалила міськрада Сміли.

Без тепла залишилися не тільки житлові будинки, а й лікарні, дитячі садки та школи 80-тисячного міста.

Постачання тепла у Смілі затримують не вперше. Проблеми виникли після розірвання договору 2 роки тому з приватною компанією «Смілаенергоінвест», яка постачала тепло містянам 8 років. Все майно передали комунальному підприємству. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 16:04 :21