Новини » Економіка 15 листопада, 2018, 19:15
Віктор Суслов оголосив вердикт мінімальній пенсії
ZIK
ZIK

В Україні мінімальна пенсія складає 1453 гривні. На ці гроші вижити неможливо. Середня величина пенсій досягнула 2,5 тисячі гривень, але на неї також неможливо вижити з огляду на те, що постійно ростуть ціни на продукти, речі першої необхідності і комунальні тарифи.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив екс-міністр економіки України (1997-1998) Віктор Суслов.

«Звісно, пенсії потрібно підвищувати, особливо мінімальні. У нас 1453 гривні – мінімальна пенсія. На ці гроші вижити неможливо», – зазначив Суслов.

Коментуючи міністра соціальної політики пана Реву, який на останньому засіданні Кабміну розповідав із гордістю, що в нас середня величина пенсій сягнула 2,5 тисячі гривень, пан Суслов зауважив, що така сума також дуже маленька. На неї неможливо вижити з огляду на те, що постійно ростуть ціни на продукти, речі першої необхідності і комунальні тарифи.

«Те, що наша держава відноситься нещадно до пенсіонерів, фактично ведучи політику їх знищення, можна не сумніватися», – переконаний екс-міністр економіки.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи доцільно анонсувати підвищення пенсій за такого великого дефіциту Пенсійного фонду, пан Суслов сказав, що у виникненні дефіциту винен уряд України.

«Уряд Яценюка в 2016 році різко знизив ЄСВ і штучно збільшив дефіцит Пенсійного фонду», – зазначає гість програми.

Нагадаємо, що заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко повідомила, що з 1 грудня українцям підвищать пенсії.

За її словами, у зв’язку зі змінами соціальних стандартів перерахунок пенсій охопить близько 10 мільйонів пенсіонерів.

З 1 грудня поточного року будуть перераховані надбавки, підвищення, мінімальні пенсійні виплати особам з повним стажем і надбавки за понаднормовий стаж.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 08:14 :01