Новини » Світ 15 листопада, 2018, 8:04
В Євросоюзі назвали терміни перехідного періоду Brexit
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Координатор ЄС на переговорах щодо Brexit Мішель Барньє назвав терміни перехідного періоду Brexit, а також виділив 5 найважливіших позицій з проекту угоди.

Про це він заявив на прес-конференції у Брюсселі, передає Інтерфакс-Україна.

Барньє нагадав, що ЄС і Велика Британія одночасно опублікували проект угоди про вихід Британії з ЄС. За його словами, «точний і детальний документ» містить 185 статтей, 3 протоколи і кілька додатків.

Координатор ЄС виділив 5 позицій документу, які він вважає найбільш важливими: права громадян ЄС у Британії і підданих Великої Британії в ЄС, фінансове врегулювання між сторонами, упорядкований вихід Британії з урахуванням ситуації в різних секторах, менеджмент угоди про Brexit; перехідний період.

Також він повідомив, що перехідний період тривалістю в 21 місяць з урахуванням виходу Британії з ЄС 29 березня наступного року розпочнеться 30 березня 2019 року і триватиме до 21 грудня 2020 року.

«Ми також передбачаємо можливість продовження цього перехідного періоду один раз на обмежений період на основі спільної згоди», – додав Барньє.

«Ця угода – визначальний етап для завершення переговорів. Це також підсумок методу переговорів, які з самого початку велися в умовах прозорості та при повазі наших взаємних мандатів», – підкреслив він.

Довідка IA ZIK.

Уряд Британії затвердив детальні умови свого виходу з ЄС.

Уряд Британії одночасно опублікував схвалене політичне рішення, у якому окреслені ключові умови Brexit, а на сайті Єврокомісії опубліковано поекти угоди про Brexit та доповнень до неї обсягом у 585 сторінок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 14:57 :41