Новини » Курйози 15 листопада, 2018, 17:27
В Японії два коти кілька років намагаються зайти в музей, але їх не пускають
Фото: twitter.com/bijutsu1
Фото: twitter.com/bijutsu1

Вже понад два роки звичайні вуличні коти систематично намагаються зайти в музей в японській префектурі Хіросіма. Всі ці спроби старанно фіксуються у Твіттері, однак поки що жодна з них не була повністю вдалою.

Японський художній музей Ономіті відомий не тільки і не стільки завдяки своїм експозиціям, скільки завдяки двом вуличним котам, які роками намагаються зайти всередину. Влітку 2016 у закладі проходила виставка фото домашніх тварин, яка зацікавила чорного кота, що живе неподалік. Він спробував зайти в музей, однак в останній момент його не пустила охорона, пише platfor.ma.

Відтоді між твариною і співробітниками почалося своєрідне протистояння. Чорний кіт систематично намагався потрапити всередину, однак щоразу його ловили і виганяли, ретельно фіксуючи це на фото. Згодом у нього з’явився союзник – рудий кіт, який також пробує зайти всередину.

За словами співробітників закладу, вже понад два роки ці тварини декілька разів на тиждень перевіряють увагу охорони. Врешті, музей зробив котів своїми талісманами і назвав їх Кен Чан («чорний кіт») та Гоу Чан («рудий кіт»). З 2017-го в закладі можна купити сувеніри з їх образами, а також відвідати тематичне кафе. Однак всередину їх все одно не пускають, тому коти про все це не в курсі.

Кен Чан та Гоу Чан так само живуть на вулиці неподалік. Вони зовсім не бояться людей, які тепер вишукуються в черги не тільки до музею, а й щоб зробити фото з наполегливими котами. Втім, незважаючи на всю славу, фотографуватися доводиться ззовні – всередину котів так і не пускають.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 11:33 :27