Новини » Суспільство 15 листопада, 2018, 10:35
В Україні вийшов офіційний трейлер фільму «Людина з табуретом»

В Україні вийшов офіційний трейлер фільму «Людина з табуретом». Це кіно про подорож довжиною в життя. У всякої гри свої правила. У цій стрічці показано подорож-гру до Тихого океану, що тривала рік. Її правила вигадав у 2004-му році режисер Леонід Кантер: донести чотири кухонні табурети до чотирьох океанів, без грошей, але з камерами в руках, з піснями й виставами про любов та Україну. В останню експедицію тривалістю в рік пішло 20 учасників. Серед них ініціатор експедиції – Леонід Кантер із дружиною та донькою.

Про це повідомила прес-служба Держкіно України.

 

Унікальні кадри епізодів життя індіанців на карибських островах, бандитських латиноамериканських мегаполісів, вуличні вистави на майданах і палубах кораблів, перипетії між мандрівниками, пейзажі Амазонки та Патаґонії...

Ця стрічка мала розповісти про шалені мандри Леоніда Кантера, але сценарій змінило саме життя, а точніше – смерть героя. Довести всім, що неможливе можливо, а мрії здійсненні. Створити власну «країну мрій», але випалити надію в боротьбі за Україну. Яку подорож найшаленіший мрійник вирішив здійснити останньою? І як не втратити світло й тепло, коли зникає вогонь…

17-го серпня успішно завершилась кампанія фільму «Людина з Табуретом» на краудфандинговій платформі Спільнокошт. Згодом виробництво фільму також підтримав Український культурний фонд.

Наразі робота над фільмом триває, фільм вийде на екрани кінотеатрів уже цієї зими.

Команда фільму: Режисер – Ярослав Попов; продюсер – Катерина Мізіна; графічне оформлення – студія RIDNI Animation; музика – OY Sound System, Balaklava Blues, Freel та Едуард Приступа; звук – KWA Sound Production, Сергій Авдєєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 07:43 :59