Новини » Економіка 15 листопада, 2018, 16:35
Українська влада втратила контроль за реальною кількістю переселенців, – Тука
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Українська влада втратила контроль за реальною кількістю вимушених переселенців на підконтрольній території України.

Про це під час міжнародної конференції «Виплата пенсій ВПО в Україні: як реалізувати конституційне право на пенсію» у Києві заявив заступник глави Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб в Україні (МТОТ) Георгій Тука, повідомляє «Укрінформ».

«Ми втратили контроль за реальною кількістю ВПО. Це нам не дає спрогнозувати подальші дії уряду... За оцінками керівництва Донецької військово-цивільної адміністрації, кількість зареєстрованих ВПО порівняно з реальною кількістю відрізняється приблизно на 30-40%. Але це, знову ж таки, необ’єктивні дані», – заявив він.

Чиновник зазначив, що за нинішніх умов отримання пенсії для ВПО на непідконтрольних територіях «процвітає» бізнес із допомоги отримання довідки ВПО та отримання пенсії без виїзду на підконтрольну територію.

«Я глибоко переконаний, що є можливість знайти механізми, яким чином забезпечити виплати пенсійних коштів тим, хто проживає наразі на окупованих територіях», – наголосив він.

При цьому Тука зауважив, що мова йде про можливість без довідок і спеціальних статусів звертатись саме на підконтрольній території до держустанов для отримання виплат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 17:37 :07