live
Новини » Світ

У Сінгапурі Путіна змусили пройти крізь рамку металошукача – хоч так і не прийнято

Президент Росії Володимир Путін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президента Росії Володимира Путіна перед самітом Росія-АСЕАН в Сінґапурі, всупереч звичайній практиці, змусили пройти через рамку металошукача. Це справді унікальний випадок.

Про це повідомила російська газета «Коммерсантъ», передає «Збруч».

«Він приїхав на саміт в торгово-виставковий центр Suntec і хотів пройти, як зазвичай, повз рамку металошукача, яка в таких випадках стоїть для кого завгодно, але тільки не для нього. І тим не менше Володимира Путіна акуратно перескерували саме крізь рамку», – написав присутній там кореспондент газети Андрій Колесников.

Під час перевірки російський лідер «задзвенів», тобто металошукач спрацював, уточнив журналіст.

Експерти у своїх коментарях зазначили, що це без перебільшення унікальна ситуація, оскільки зазвичай главам держав і навіть міністрам відкривають окремий прохід без жодного контролю.

Андрій Колесников також повідомив, що в Сінгапурі провели особистий огляд помічника російського президента Юрія Ушакова перед тим, як він зустрів Путіна біля трапа літака.

Володимир Путін прибув до Сінгапуру 13 листопада для участі в двох самітах: Росія-АСЕАН, а також у Східноазійському саміті. В день прибуття він повинен був зустрітися з прем’єр-міністром Сінґапуру Лі Сянь Луном, але той через запізнення Путіна скасував перемовини. Через це Путіну вдалося зустрітися з Лі Сянь Лунем щойно днем пізніше – 14 листопада.Loading...
Loading...
Loading...