Новини » Події 15 листопада, 2018, 4:07
У Миколаєві борець з корупцією погорів на хабарі в $1000

В Миколаєві оперативники при отриманні хабара затримали співробітника департаменту по боротьбі з корупцією Миколаївської міськради.

Цю інформацію НікВесті підтвердило джерело в мерії Миколаєва.

На даний момент в будівлі мерії, в приміщеннях, які займає департамент по боротьбі з корупцією, який очолює соратник мера Олександра Сенкевича Андрій Єрмолаєв, поліція проводить виїмку документів.

За наявною інформацією, співробітники управління по захисту економіки в Миколаївській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримали начальника відділу контролю та нагляду за благоустроєм департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції мерії Миколаєва Миколи Носова при отриманні хабара в розмірі 1 тисячі доларів.

Сума хабара, яку вимагав чиновник з місцевого підприємця становить 5 тисяч доларів. Сьогодні це був перший транш. Гроші чиновник нібито просив за узгодження пакету документів на розміщення МАФу. Разом з чиновником міськради затриманий і посередник.

«Це дійсно антикорупційний департамент перетворився в корупційний. І доказ тому – це спіймані на хабарі співробітники. Потрібно зараз цю ситуацію не спустити і найближчим часом внести на сесію питання про те, щоб ліквідувати цей департамент, а функції анулювати, залишити при відділі кадрів одного або двох співробітників, які б перевіряли декларації, що записано в законі, і на цьому закрити це питання раз і назавжди.

А то, що сьогодні з підприємців вимагають, не дають їм можливості працювати, а якщо і дають, то за це отримують мзду – то це факт. Сподіваюся, що інші підприємці теж не мовчатимуть, а висловлять свою думку – напишуть заяву на тих співробітників, які з них вимагали», – сказав депутат Владислав Ентін, який знаходиться зараз в будівлі мерії Миколаєва, де проводиться виїмка документів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 08:21 :27