Новини » Суспільство 15 листопада, 2018, 0:54
У Мазовєцькому воєводстві Польщі виявили вже 34 випадки кору
Кір
Кір

У Мазовєцькому воєводстві за місяць виявили вже 34 випадки захворювання на кір, серед них кілька випадків – у громадян України.

Про це повідомляє «Польське радіо».

«У Мазовєцькому воєводстві виявили вже 34 випадки захворювання на кір, поінформували у Державній воєводській санітарній інспекції у Варшаві. У столиці Польщі зареєстрували сім подібних звернень; найбільше випадків зараження цією інфекційною хворобою виявили у Прушкувському повіті», – повідомляє видання.

За даними ресурсу, випадки захворювань були зареєстровані в період з 10 жовтня по 9 листопада. Згідно із повідомленням Державної воєводської санітарної інспекції, у Прушкувському повіті виявили 23 випадки підозр захворювання та безпосередньо випадки захворювання на кір, зокрема 4 з них – у громадян України.

При цьому у виданні уточнили, що у 16 із 23 зареєстрованих випадків вірусна інфекція зачепила дітей. Причому 20 із інфікованих не мали щеплень або медичної довідки, що підтверджує вакцинацію.

У столиці країни, Варшаві, виявили сім окремих звернень про підозру кору. В усіх випадках хворі – це дорослі: четверо громадян Польщі, двоє громадян України та одна особа, – ймовірно, громадянин В’єтнаму.

Речниця варшавської Державної воєводської санітарної інспекції Йоанна Нарожняк наголосила, що це не епідемія, а епідеміологічні спалахи. Водночас, за її словами, переважна більшість осіб, у яких підозрюють захворювання на кір, не були вакциновані проти цієї вірусної хвороби.

Нагадаємо, в Україні за тиждень з 6 по 13 листопада на кір захворіли 1682 людей. Захворюваність на кір зросла на 35% у порівнянні з попереднім тижнем.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 08:49 :49