Новини » Політика 15 листопада, 2018, 11:15
ЦВК заявляє, що в Україні розпочалася незаконна агітація на вибори президента

У Центральній виборчій комісії заявили, що майже у всіх регіонах України розпочалася агітація потенційних кандидатів в президенти.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Така агітація проявляється у розміщенні білбордів, проведенні різних заходів.

«Не поодинокими є випадки розміщення зовнішньої реклами, розповсюдження відповідної агітаційної продукції, проведення соціальних і благодійних заходів, поширення іміджевих матеріалів у ЗМІ, проведення зустрічей із виборцями тощо», – йдеться у повідомленні.

Там додали, що ЦВК не може юридично вплинути на недобросовісну агітацію. Тому закликають звернутися до моральних норм.

«ЦВК не має юридичних інструментів щодо заборони дочасної агітації. Але нагадує, що вона є частиною суспільних правовідносин, яка регламентується не юридичними, а моральними нормами. Така практика як дочасна агітація може призвести до порушення принципу рівності», – зазначають у ЦВК.

Представники Комісії додали, що така агітація може негативно вплинути на формування оцінки виборів з боку суспільства та міжнародних партнерів.

«Відтак, Центральна виборча комісія закликає всіх суб’єктів виборчого процесу утриматися від дочасної агітації та неухильно дотримуватися загальновизнаних міжнародних стандартів проведення виборів і створити умови для проведення дійсно змагального процесу», – пишуть там.

Нагадаємо, за рекламу «Нового курсу» «Батьківщина» заплатила близько 100 мільйонів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 14:34 :11