Новини » Львів 15 листопада, 2018, 15:45
«Свято життя»: у Львові передчасно народжені діти зустрінуться з лікарями, які їх виходили

Уже традиційно 17 листопада у Міжнародний день передчасно народженої дитини маленькі пацієнти КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» зустрінуться із лікарями-неонатологами, щоб подякувати за врятоване життя. Цьогоріч локацію свята змінили, що обіцяє ще більше нових вражень для малечі.

«Минулого року свято у неонатальному корпусі Міської дитячої клінічної лікарні м. Львова відвідали понад 70 передчасно народжених дітей, які проходили тут лікування. Це справді зворушлива подія, як для малят, які вже ходять в садочок чи школу, так і для медиків, які їх виходили. Бо якщо ще 10-20 років тому передчасне народження було, як вирок, то зараз завдяки професіоналізму медиків та сучасним технологіям – такі дітки можуть бути живими і здоровими», – зазначив головний лікар КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» Дмитро Квіт.

За його словами, з кожним роком вилікуваних пацієнтів стає все більше, а актовий зал лікарні не може вмістити усіх охочих відвідати свято. Саме тому прийняли рішення, що цьогоріч малеча, батьки та лікарі зустрінуться 17 листопада о 10:00 год у центрі дитячих розваг «Дитяча планета».

Організовує свято колектив відділення реанімації новонароджених міської дитячої клінічної лікарні, асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки», за підтримки спонсорів та небайдужих.

У програмі свята – пізнавальна програма, дитячі розваги та частування. Крім цього, під час зустрічі лікарі розповідатимуть батькам про особливості догляду за передчасно народженими дітками.

Довідка.

Здебільшого недоношені діти народжуються без вад розвитку, але вони незрілі, з недостатнім розвитком нервової системи, легень, серця, нирок, органів травлення, іменної системи. За рік у неонатальному корпусі КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» лікується близько 500 дітей, з яких 200 народжені передчасно. Найменше немовля, яке виходилось у відділенні, важило 600 грам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 03:24 :49