Новини » Львів 15 листопада, 2018, 11:44
«Спомин серця»: У Львові відбудеться мистецький вечір в пам’ять про хореографа Василя Піпаша
<nbsp;>

У Львові 17 листопада відбудеться мистецький вечір, присвячений пам’яті провідного діяча хореографічного мистецтва України, хореографа, балетмейстера-постановника, художнього керівника Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» Львівського національного університету імені Івана Франка Василя Піпаша. У цьому заході візьмуть участь провідні хореографічні колективи Львова та України. Початок о 17.00 у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (Львів, вул. Вахнянина, 29).

Про це повідомляють організатори.

Вечір відбудеться за підтримки професора кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. Івана Франка, народного артиста України Олега Петрика, а також  директора ЦТДЮГ, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. Івана Франка Олега Кузика.

«Василь Піпаш був художнім керівником народного ансамблю «Черемош», і це була остання його робота. А взагалі, він працював у Закарпатському народному хорі, балетмейстером у Гуцульському ансамблі пісні і танцю тощо. Василь Піпаш ставив свої постановки танців Західної України у різних колективах України, проводив багато майстер-класів. В цьому році 4 серпня йому мало б виповнитися 70 років, але два роки тому 10 листопада він відійшов від нас. На цей вечір пам’яті Василя Піпаша я намагалася зібрати колективи, в яких він працював і ставив свої хореографічні постановки», – сказала координатор проекту, художній керівник ансамблю українського та танцю Українського балетного театру,  викладач кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. Ів. Франка Надія Кіптілова.

Святкує 55-річчя також Народний ансамбль пісні і танцю "Черемош" Львівського національного університету імені Івана Франка. Тож у ці святкові дні ювілейні виступи ансамблю переплітатимуться з пошануванням його керівників-хореографів: Олега Голдрича, Василя Піпаша, Едуарда Бутинця.

Черемошани всіх поколінь та симпатики ансамблю мають можливість зустрітися:

15.11.2018 о 17.00 – в актовій залі університету ім.Івана Франка;

17.11.2018 о 17.00 – в Центрі творчості Галичини «Погулянка»;

18.11.2018 о 12.00 – Ювілейний концерт в театрі ім. Марії Заньковецької.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 12:32 :36