Новини » Світ 15 листопада, 2018, 15:16
Робокоп на колесах: Сінгапур почали охороняти роботи

Поліція Сінгапуру розробила прототип робота-поліцейського, який може самостійно пересуватися та передавати 360-градусну картинку місцевості. На саміті ASEAN 2018 у Сінгапурі для патрулювання залучили до патрулювання таких роботів.

Невеликий білий робот на чотирьох колесах заввишки близько півтора метра роз’їжджав по периметру конференц-центру в місті-державі, забезпечуючи додаткову безпеку на зустрічі світових лідерів.

Як повідомляється, цей поки ще безіменний робот з миготливими синіми і червоними вогнями – прототип, розроблений поліцією. Він може передавати 360-градусну картинку місцевості. Пересувається він самостійно по заздалегідь визначеним маршрутом і здатний обходити перешкоди, пише naked-science.

Але такий робот зовсім не злякав людей.

«Він такий милий, виглядає як іграшка», – заявила туристка з Китаю Руан Мін і зробила фото своєї чотирирічної дочки, яку «ловив» робот.

Сінгапур відомий своїми суворими законами і порядками. На цьому тижні в місті-державі розгорнулася велика операція із забезпечення безпеки на майбутніх зустрічах, організованих Асоціацією держав Південно-Східної Азії (ASEAN, Association of East Asian Nations), які відвідають 20 світових лідерів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 18:57 :50