Новини » Регіони 15 листопада, 2018, 16:41
Рівненська ОДА проситиме посилити відповідальність за незаконний видобуток бурштину
Бурштин. Фото: Корреспондент.net
Бурштин. Фото: Корреспондент.net

Керівництво Рівненської ОДА звернеться до ВР України з проханням посилити відповідальність за незаконний видобуток бурштину.

У Рівненській ОДА відбулася чергова нарада щодо нелегального видобутку бурштину. Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Як стверджують у прес-службі з посиланням на матеріали наради, нині кількість місць масового нелегального видобутку бурштину зменшилася у порівнянні з початком року. Цього вдалося досягти завдяки співпраці органів влади, поліцейських, лісівників, екологів. Служби оперативно обмінюються інформацією і співпрацюють задля ліквідації випадків нелегального видобутку.

«За результатами наради керівник області дав доручення направити лист на ВРУ стосовно посилення відповідальності за нелегальний видобуток, адже такий закон і досі не прийнятий.

А також, обласна адміністрація звернеться до КМУ щодо покращення методики нарахування екологічною інспекцією збитків за пошкодження земель. Адже нині вона недосконала й потребує змін», – зазначається в повідомленні прес-служби Рівненської ОДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 01:27 :11