Новини » Світ 15 листопада, 2018, 17:12
Прем’єр Угорщини заявив, що домовленості з чинною владою України неможливі
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Домовленості з чинним політичним керівництвом України для Будапешта не є можливими.

Про це заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, повідомляє «Українська правда», посилаючись на прес-служба уряду Угорщини.

Орбан нагадав, що незабаром в Україні відбудуться президентські вибори, і якщо ситуація не погіршиться, це стане великим досягненням, – наводить його думку урядовий портал.

«Ми з’ясуємо, чи нинішній угорський курс буде продовжуватись», – підкреслив він.

Орбан зазначив, що в Будапешті контактують з потенційними переможцями виборів і вже намагаються обговорити необхідні зміни, які можуть бути ухвалені після зміни влади. За його словами, Україна ще може повернутися на шлях дружби чи стратегічного партнерства з Угорщиною. Угорський лідер вказав, що це єдиний шлях, яким Київ може йти до НАТО та ЄС.

Прем’єр-міністр водночас вказав, що Україна є країною, яка «не має осяжної перспективи вступу до НАТО чи вступу до ЄС».

«Ми сподіваємось, що Україна буде союзною, дружньою та не переслідуватиме угорців, які сьогодні є громадянами України, і скористається можливістю того, що Угорщина готова брати участь у розвитку Закарпаття та за його межами та сприяти стабілізації та розвитку України», – сказав він.

Як відомо, Угорщина блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО, заявляючи про нібито порушення прав угорців, які живуть в Україні, через положення закону про освіту, яким визначено, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 14:45 :33