Порошенко зірвав плани Кремля, – на Банковій відреагували на заяву Путіна

Прес-секретар Президента Святослав Цеголко вважає сьогоднішні заяви російського президента Володимира Путіна прикладом його втручання у виборчий процес в Україні.

Про це він написав у Facebook.

«Сьогоднішні заяви Путіна є явним прикладом його втручання у виборчий процес в Україні, попри те, що кампанія ще навіть не почалася. Очевидною є неприязнь Путіна до Порошенка як державного діяча, який зірвав плани Кремля із повернення України під контроль Російської імперії», – зазначив Цеголко.

Він наголосив, що Порошенко виступав і виступає за політико-дипломатичне врегулювання, але ніколи не погодиться на мир на умовах країни-агресора.

«Глава держави й надалі, поєднуючи оборонні й дипломатичні зусилля, захищатиме суверенітет, територіальну цілісність і незалежність держави. І він боротиметься за таке мирне врегулювання, яке відповідає національним інтересам України, а не Росії-агресора», – написав секретар.

Водночас Цеголко підкреслив, що питання про владу в Україні вирішуватиме не Кремль, а український народ.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін заявив, що РФ має намір співпрацювати з будь-якою новою владою України після президентських виборів 2019 року.

Водночас Путін додав, що «люди, які очолять країну в майбутньому, хто б це не був,... прийдуть до висновку про те, що іншого шляху (врегулювання на Донбасі – ред.), Крім мирного, не існує».

Глава Кремля в черговий раз звинуватив Петра Порошенка в «небажанні реалізувати Мінські угоди» і зробити зусилля над собою, щоб змінити ставлення до вирішення ситуації навколо окупованих територій.

Читайте також: Тука пояснив, як визначити кандидата, на якого робитиме ставку ПутінLoading...