Новини » Світ 15 листопада, 2018, 14:15
Польський фан Путіна збирається кандидувати до Європарламенту, щоб будувати дружбу з РФ

Батько польського прем’єра Матеуша Моравецького – лідер польської право-консервативної партії «Вільні і солідарні» Корнелій Моравецький не виключає, що візьме участь у виборах до Європейського парламенту, запланованих на травень 2019 року.

Про це повідомляє RMF FM.

«У мене є своє бачення Європи, і я хочу змінити її зсередини», – зазначив політик в інтерв’ю для одного з польських видань і підтвердив свій замір стати депутатом Європарламенту.

Своєю метою Корнелій Моравецький ставить «зменшення бюрократії та боротьба з диктатом закону у ЄС». Він також запевнив, що збирається будувати «потугу Польщі у Євросоюзі».

«Польща повинна бути сильнішою. Не можна, щоб перші особи світу зустрічалися за нашими плечима, а Польща ображалася на Путіна, на Росію», – заявив Моравецький.

На його думку, політика Польщі не може бути заручницею Смоленської катастрофи.

«Ми повинні жити, ми повинні налагодити відносини в Росії, а не закриватися», – підсумував він.

Нагадаємо, батько польського прем’єра не вперше підтакує російській пропаганді. Раніше він заявляв, що в Україні триває громадянська війна, Крим приєднався до Росії легально, а Червона армія врятувала Польщу від біологічного знищення, бо німці хотіли знищити поляків, а росіяни – «лише поневолити».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 04:39 :57