Новини » Регіони 15 листопада, 2018, 13:47
Оренда землі під Луцьком для депутата облради зросте у понад 20 разів

Суд збільшив у понад 20 разів розмір плати за оренду ділянки для депутата Волинської облради в селі Лище неподалік Луцька.

Про це IA ZIK у прес-службі прокуратури області.

За втручання прокуратури Волинської області депутат обласної ради платитиме за користування земельною ділянкою площею 13 га на території села Лище понад 160 тис. грн на рік.

Прокурори, звернувшись до Луцького міськрайонного суду з позовом в інтересах держави в особі сільської ради, домоглися зміни умов договору оренди землі, укладеного між Лищенською сільською радою Луцького району та підприємцем, в частині збільшення орендної плати з 6 до понад 160 тис. грн, адже відповідно до вимог Податкового кодексу України, орендна плата за землю не може бути меншою за земельний податок, встановлений відповідним органом місцевого самоврядування.

Рішенням Лищенської сільської ради встановлено ставку податку на земельні ділянки в розмірі 3% від нормативно-грошової оцінки. Орендар же донині сплачував фіксовану суму, яка є меншою, ніж передбачено законом.

Під час судового розгляду справи відповідач погодився з вимогами прокуратури й відтепер платитиме за користування ділянкою суму, передбачену законодавством.

У зв’язку із добровільним виконанням позовних вимог прокуратури суд закрив провадження в справі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 03:09 :33