Новини » Львів 15 листопада, 2018, 13:50
На Львівщині депутати Сокальської райради підтримали вимоги шахтарів

Депутати Сокальської районної ради одноголосно підтримали звернення до Президента України, прем’єр-міністра України, голови Верховної Ради України, міністра енергетики та вугільної промисловості України, голови Львівської ОДА, голови Львівської обласної ради щодо підтримки вимог шахтарів ДП «Львіввугілля».

Відповне звернення підтримано під час позачергової сесії районної ради сьогодні, 15 листопада. Присутні були 23 депутати з 37. Звернення прийнято одноголосно. Про це ІА ZIK повідомили у Сокальській районній раді.

Для забезпечення стабільної роботи вугільних підприємств ДП «Львіввугілля» та недопущення соціального напруження в районі депутати районної ради просять:

- терміново забезпечити виплату заборговансті  з заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля» за вересень та жовтень 2018 року;

- скасувати наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 07.11.2018 року №559 Про реорганізацію Державногопідприємства  «Львіввугілля»;

- виділити кошти на модернізацію шахт «Степова» та «Межирічанська»;

- вирішити питання щодо притягнення до дисципланорної відповідальності працівників ДП «Держвуглепостач», які винні у невиплаті заробіної плати  працівникам ДП «Львіввугілля».

Також днпутати заертаються до Львівської обласної ради з проханням прийняти аналогічне звернення щодо підтримки вимог шахтарів ДП «Львіввугілля».

Нагадаємо, шахтарі ДП «Львіввугілля» завтра, 16 листопада, перекриють митний перехід, якщо не виконають їх вимоги.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 20:50 :27