Новини » Політика 15 листопада, 2018, 20:11
Інвестбанкір назвав головну різницю між Україною й розвиненими державами
ZIK
ZIK

Успішна країна від країни третього світу відрізняється наявністю верховенства права, і допоки цього не буде забезпечено, нікому і не потрібно заважати Україні – вона сама себе нікуди «не впускатиме».

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Експерт, коментуючи заяву колег щодо того, що Україну навмисне не впускають у високодохідні галузі, зауважив, що допоки в Україні не буде верховенства права та не відбудуться реформи, вона сама себе нікуди «не впускатиме».

«Коли кажуть, що Україну хтось кудись не впускає… Україна – країна третього світу, і нас не треба «не пускати», ми самі себе не впускаємо. Чим відрізняється успішна країна від країни третього світу, як Україна? Відсутністю верховенства права. В Україні відсутнє верховенство права, тож нікому й не потрібно нам заважати. У нас ніколи не виготовлятимуть «айфони», тому що їх робитимуть у Каліфорнії, а тут буде лише сировина, поки тут є силовики та нема верховенства права», – вважає Сергій Фурса.

З його слів, допоки в Україні триватиме свавілля силовиків, сюди не йтиме бізнес, допоки не відкриють ринку землі – не буде ефективного агробізнесу.

Інвестиційний банкір зауважив, що нині Україна має виконати ті ж структурні реформи, які свого часу втілила Польща і яку нині всюди «впускають». «Польща спочатку зробила реформи, а потім їй списали якісь борги», – додав  Сергій Фурса.

Як повідомлялося, економіст Борис Кушнірук заявив, що допоки в Україні існує сировинна економіка, суто монетарними методами зробити гривню сильною неможливо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 08:37 :25