Новини » Суспільство 15 листопада, 2018, 10:37
Діти з Ковеля віддадуть свою колекцію листів від монархів та президентів, щоб врятувати життя
Фото: pixabay.com/Ілюстративне фото
Фото: pixabay.com/Ілюстративне фото

Знамениті в Україні юні «дипломати» жертвують свою унікальну колекцію листування з монархами, президентами та іншими знаменитостями, щоб допомогти 11-річному Олександру Козулі з важкою вадою нирок вижити.

Марійка Мовчан зі своїми братами Павлом та Борисом, відомі тим, що уже понад п’ять років листуються та товаришують зі керівниками держав, монархами та духовними лідерами, бізнесменами та іншими світовими знаменитостями.

Вони зібрали унікальну і єдину, в своєму роді, в світі колекцію-листування з поважними адресатами в продовж тривалого часу. У папці можна знайти особисті звернення і привітання від Вселенського Патріарха – Варфоломія, особисті листи до Марійки від чинного Федерального президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра, Канцлерки Німеччини Ангели Меркель, Князя і Княгині Монако, Монархів Бельгії, Нідерландів, Королеви Данії, Прем’єр-міністрів Іспанії, Португалії, Президентів Італії, Польщі, Бразилії, Аргентини, Франції, декілька особистих послань від Папи Римського тощо.

Ба, більше того, в «юних дипломатів», серед унікальної колекції листів, красується, можливо, єдиний в Україні і в приватних руках, персональний лист від Королеви Великобританії. Слід звернути увагу, що монарші особи «Туманного Альбіону» особисто не відповідають на листи, а за них це роблять фрейліни. Та, її Величність Королева – Єлизавети ІІ, зробила єдиний відомий виняток для Марійки, Бориса і Павла Мовчанів.

За ініціативи Марійка Мовчан та її братів був створений благодійний фонд «Позитивна взаємодія». 14 листопада 2018 року до фонду звернулися батьки 11-річного хворого хлопчика, Олександра Козулі, з благанням про допомогу. Важкий недуг вразив нирки Сашка і для збереження йому життя необхідно здійснити пересадку цього органу.

Таку операцію можуть успішно провести за кордоном та оплатити її вартість – не менше ніж 60 тис. євро, – для сім’ї просто не можливо. Адже батьки уже тривалий час здійснюють догляд за хворим Сашком і їх доходів навіть не вистачає на покриття елементарних речей.

Керівництво Фонду не знало, як допомогти Сашку. Однак, Марійка Мовчан, порадившись зі своїми братами, Павлом і Борисом, вирішили пожертвувати своєю унікальною колекцію листів від світових знаменитостей для збору коштів на лікування Сашку.

«Ми надіємося і мріємо, що у всій України знайдеться хтось, хто зможе пожертвувати Сашку Козулі на операцію 60 тисяч євро, тоді унікальна і епохальна колекція листів «юних дипломатів» перейде до такого добродія. Або, ця колекція дістанеться тому благодійнику, хто внесе найбільшу суму пожертви в період збору коштів для маленького Олександра», – повідомляють у фонді.

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

(ПРИЗНАЧЕННЯ: На лікування Олександра Козулі)

Звіти про розмір зібраних коштів і список осіб, що зробили внески (за їх бажанням) будуть опубліковані на сайті фонду у розділі «звіти».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 06:18 :18