Новини » Суспільство 15 листопада, 2018, 15:42
Береза: Засідання ТСК у Херсоні відбудеться 29-30 листопада
ZIK
ZIK

Вчора у тимчасової слідчої комісії була інформація, що представники з Херсонщини повинні були приїхати у Київ. Але вже зранку отримали інформацію, що їх не буде. Тому через тиждень, коли комісія засідатиме вже в Херсоні, є надія, що саботажу не буде.

Про це заявив народний депутат України і голова тимчасової слідчої комісії Борислав Береза  після засідання тимчасової слідчої комісії щодо розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк, яке транслював телеканал ZIK.

«Якщо представники Херсонської області не з’являться на наступне засідання ТСК у Херсоні.  Тоді це можна буде вважати саботажем», – сказав Береза.

Він розповів, що у комісії була інформація про те, що вони повинні були приїхати. Але ще зранку надіслали повідомлення, що їх не буде.

«Якщо мер може пояснити, що займається опаленням, то коли подібне заявляє керівник області – це виглядає, що справа у чомусь іншому. Тому ми приїдемо у Херсон через тиждень на два дні – 29-30 листопада. Сподіваюсь, що не буде нічого такого, що заважатиме працівникам місцевої влади з’явитися на засіданні ТСК», – наголосив він.

Нагадаємо, Борислав Береза ще вранці, відкриваючи засідання ТСК, заявив, що представники Херсонщини, фактично, бойкотували сьогоднішню зустріч. Попри те, що ще вчора всі були готові приїхати до Києва.

Також він розповів про те, що правоохоронні органи дуже обережно ставляться до надання інформації ТСК.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:46 :06