Новини » Суспільство 15 листопада, 2018, 15:29
Береза: Силовики дуже обережно ставляться до надання інформації ТСК
ZIK
ZIK

Згідно заяви Служби безпеки України, багато політиків і не лише вони кажуть, що знають, хто замовив Катерину Гандзюк. Але згодом відмовляються надавати свідчення або просто не можуть надати таку інформацію, бо це виключно піар, а не володіння інформацією.

Про це заявив народний депутат України і голова тимчасової слідчої комісії Борислав Береза  після засідання тимчасової слідчої комісії щодо розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк, яке транслював телеканал ZIK.

 «Силовики дуже обережно ставляться до надання інформації ТСК. Ба більше, всі хто залучені до тимчасової слідчої комісії, підписали гарантію того, що витоку інформації не буде», – розповів Береза.

Але він зазначив, що поки комісія не отримала інформацію, яка б дала відповіді на питання. Адже під час засідання з’ясувалося, що дехто прийшов без дозволу слідчих органів.

«Станом на сьогодні не маю права щось розголошувати і маю надію, що в найближчі дні все буде вирішено. Наразі триває збір інформації та писатимуться перші запити, розподілятимуться території, за якими працюватимуть представники ТСК», – сказав він.

Він наголосив, що про те, чи співпрацюють правоохоронні органи з ТСК, можна буде сказати вже найближчим часом.  

«Ми домовилися про те, що депутати займаються регіонами. Але щодо активістів, які є в списку Гандзюк, ми очікуємо на номери справ, щоб надіслати запити і вже на їх базі працювали далі», – прокоментував Береза.

Борислав Береза звернувся до громадськості і закликав, щоб люди, які, буцім, знають, хто замовив вбивство активістки, йшли в СБУ і давали свідчення, а не займалися популізмом.

«Сьогодні представники СБУ попросили, щоб ті хто кажуть, що їм відомо щось про вбивство Катерини Гандзюк, надали їм таку інформацію. Тому що, за словами представників СБУ, дуже велика кількість людей каже про те, що їм щось відомо, але згодом відмовляються надавати свідчення, бо не можуть, або це є виключно піар, а не володінням інформацією», – додав голова ТСК.

Нагадаємо, за результатами першого засідання ТСК, яке відбулося 8 листопада, було обрано секретаря комісії. Також було визначено перелік справ, які будуть розглядати. Зокрема, до кінця листопада має відбутися виїзне засідання комісії у Херсон, де було скоєно напад на активістку Катерину Гандзюк.

Також Борислав Береза сьогодні вранці на засіданні ТСК заявив, що представники Херсонщини, фактично, бойкотували сьогоднішню зустріч. Попри те, що ще вчора всі були готові приїхати до Києва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 04:36 :31