Новини » Світ 14 листопада, 2018, 9:55
В Ісландії заборонили рекламу, яка зосереджує увагу на шкоді пальмової олії
Плантація олійних пальм в Індонезії. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Плантація олійних пальм в Індонезії. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

В Ісландії заборонили рекламу, яка підкреслює негативний вплив пальмової олії на довкілля.

Ролик, тривалістю 90 секунд, знятий організацією Грінпіс, підкреслює негативний вплив використання пальмової олії у виробництві на навколишнє середовище, зображуючи тяжке становище орангутанга, який втратив свою домівку через вирубування лісу, – інформує видання Independent.

Пальмова олія – це рослинна олія, що походить з олійних пальм. Олійні пальми можна зустріти в Африці, Азії, Північній та Південній Америці. 85% всієї пальмової олії, що виробляється, експортується з Індонезії та Малайзії.

Широкі простори тропічного лісу було зруйновано для того, щоб створити місце для великих плантацій олійних пальм, пояснює Грінпіс.

Як зображено в ісландській рекламі, це призводить до того, що багато видів втрачають своє житло.

Організація стверджує, що кожні 25 секунд в Індонезії зникає через вирубування тропічний ліс, площею з футбольне поле.

Хоча виробництво пальмової олії завдає нищівної шкоди навколишньому середовищу, це можна змінити, пояснює Світовий фонд дикої природи. У даний час організація співпрацює з компанією Johnson & Johnson з метою просування безпечного виробництва пальмової олії.

Пальмова олія використовується у безлічі побутових товарів, включаючи шампуні, маргарини та мило. Її додають до косметики, наприклад, губної помади, оскільки вона допомагає довше зберегти її колір.

Також пальмова олія використовується у маргарині, дозволяючи йому залишатися твердим при кімнатній температурі, а також у шоколаді, надаючи йому привабливого вигляду.

Більше про пальмову олію Ви можете прочитати у статті.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 02:47 :27