Новини » Львів 14 листопада, 2018, 10:17
У Жидачівському районі 13 дітей-сиріт потребують усиновлення

Учора, 13 листопада, під час проведення головою Жидачівської райдержадміністрації Василем Татариним наради із керівниками відділів, управлінь та районних служб обговорили питання стану вирішення в районі завдань усиновлення дітей-сиріт.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

За словами начальника служби у справах дітей РДА Надія Гавдик, в даний час на території району проживає 45 усиновлених дітей-сиріт, потребують усиновлення ще 13 дітей-сиріт.

Від початку року було усиновлено 7 дітей-сиріт. За кілька попередніх років статистика усиновлення була такою: 2014 – 1 дитина-сирота отримала родину, 2015 – 4, 2016- 2, 2017 – 5. Важливим є те, що усиновлювали дітей-сиріт здебільшого громадяни України. За останні більш як десять років було тільки одне усиновлення іноземцями, громадянами Канади, дитини-сироти у віці 17 років, яку забрали до рідних брата і сестри.

Під час розгляду цього важливого питання увагу було акцентовано на необхідності постійної уваги до вирішення проблемних питань дітей-сиріт, надання їм допомоги у придбанні житла. Мова йшла й про необхідність налагодження більш дієвої взаємодії в цьому напрямку спільної роботи із ОТГ району.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 05:18 :31