Новини » Регіони

У Тернополі розпродають комунальне приміщення: за ці кошти обіцяють нові автобуси

У Тернополі депутати дозволили продаж комунального приміщення колишнього ресторану «Україна». У будівлі в центрі міста нині розташовано кілька закладів.

Рішення про дозвіл на підготовку продажу прийняли сьогодні, 14 листопада, на позачерговій сесії міськради, повідомив власкор IA ZIK.

Відповідно до висновків експертизи, вартість приміщення на бульварі Шевченка становить не менше 30 млн грн. Міський голова Сергій Надал заявив, що за отримані від продажу кошти можна купити автобуси для єдиної комунальної транспортної компанії та виплатити зарплати вчителям і лікарям.

«На попередній сесії виникало багато запитань стосовно того, чи це доцільно, яка вартість, чи не зашвидко зроблено. Тоді, враховуючи пропозиції журналістів та громадськості, було моє доручення Фонду майна замовити незалежного експерта та провести оцінку, скільки це майно може коштувати. Маємо результати, де визначена вартість – 30 млн грн. Якщо сесія дасть дозвіл на продаж, то буде замовлена офіційна оцінка майна», – прокоментував Сергій Надал.

Також під час голосування депутати внесли доповнення про те, щоб вартість майна становила не менше 30 млн грн, які визначила експертиза.

За словами Надала, за ці кошти вже наприкінці 2018 чи на початку 2019 років можна було б розпочати закупівлю 20 автобусів.

Як повідомляла IA ZIK, у Тернополі містяни збунтувалися проти нових тарифів на проїзд у громадському транспорті. Міська рада підвищила ціну з 1 листопада. Зокрема, вартість оплати готівкою в маршрутках становила 9 грн, у тролейбусах – 8 грн.

Після протестів мешканців повернули попередні тарифи, проте збунтувалися приватні перевізники. Наразі на вимогу громадськості здійснюють перерахунок тарифу. Транспорт тим часом курсує у звичному режимі.

Перевізники не вперше шантажують місто. У міськраді кажуть, що вирішити проблему може створення єдиної муніципальної транспортної мережі.

Loading...