У Швейцарії хочуть продати коштовності Марії-Антуанетти

У Женеві 14 листопада відбудеться аукціон, серед лотів якого будуть коштовні прикраси французької королеви XVIII сторіччя Марії-Антуанети. Ці коштовності не показували публіці близько 200 років.

Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на ВВС.

Прикраси дружини Людовіка XVI входять до колекції королівської династії Пармських Бурбонів.

Аукціонний дім Sotheby’s, який виставить цю колекцію на продаж 14 листопада у Женеві, називає її «однією з найважливіших колекцій королівських коштовностей, які коли-небудь з’являлись на ринку».

Серед прикрас, які продає дім Пармських Бурбонів, особливо виділяються підвіска з перлами і діамантами, діамантові сережки та каблучка з ініціалами, які належали Марії-Антуанетті.

Зазначається, що у цю каблучку також поміщено пасмо волосся королеви. Найкоштовніший експонат, підвіску, оцінюють у 2 мільйони доларів.

Марія-Антуанетта – дочка імператора Священної Римської Імперії Франца І і дружина французького короля Людовіка XVI. Під час правління її чоловіка почалась Велика французька революція. Вона таємно вивезла свої коштовності до своєї родини в Австрію незадовго до того, як її стратили на гільйотині у 1793 році у віці 37 років.

Нагадаємо, у Швейцарії продали унікальний рожевий діамант за $50 мільйонів

Loading...