Новини » Політика 14 листопада, 2018, 6:00
Портников: Україні готують «молдавський варіант»

Що змінилося наступного дня після «виборів» на окупованих територіях Донбасу? На перший погляд – практично нічого. Ніхто не визнав ці вибори, ніхто не став спілкуватися із «обраними» главами маріонеткових адміністрацій. Але ніхто і не сказав, що Мінські угоди, по суті, є мертвими. Що коли Росія проводить вибори на чужих територіях – вона фактично відмовляється від домовленостей щодо відновлення територіальної цілісності України.

Про це пише політичний оглядач і журналіст Віталій Портников.

Це і є те, чого насправді домагається Москва. Щоб вона робила на окупованих територіях все, що їй заманеться – а Мінські угоди як «фундамент» діяли. Багато хто думає, що головне завдання Путіна – це «впихнути» бандитські республіки в Україну, але зберегти над ними контроль. Це – помилкова думка. Головне завдання Путіна – щоб Україна стала проросійською, а «народні республіки» залишалися за лінією розмежування, під російським «кураторством». Як гарантія того, що Україна нікуди не дінеться, що її вічно буде лихоманити. Ну і Москва буде милостиво влаштовувати «переговори» керівників України з «керівниками» «народних республік». Хіба в цьому є щось нове? Хіба Москва не влаштовувала зустрічі керівників Грузії із «керівниками» Абхазії і Південної Осетії? Хіба не організовувала спілкування президента Молдови з «главою» Придністров’я?

І, до речі, це дуже хороший урок для тих, хто досі стверджує, що потрібно «розмовляти з Донбасом». І відповідь Москві, яка наполягає на прямих переговорах керівників нашої країни із маріонетковими адміністраціями окупантів. Прямі переговори, на які погоджувалися в Тбілісі, призвели в результаті до визнання Росією «незалежності» грузинських автономій. Постійне спілкування керівників Молдови з придністровськими ватажками призвело до того, що і в Кишиневі, і в Тирасполі – лідери, яких контролює Москва. Залишилося тільки «вдало» провести парламентські вибори в Молдові, щоб контроль Москви на обох берегах Дністра став тотальним.

Україні готують саме молдавський варіант, а вибори у «народних республіках» – частина цього плану. Москві залишилося тільки «вдало» взяти участь в президентських і парламентських виборах в нашій країні 2019 року, щоб допомогти непорушному блоку колабораціоністів і «корисних ідіотів» відправити Українську державу до кремлівської каналізації.

З огляду на той незаперечний факт, що кількість «корисних ідіотів» в країні збільшується з кожним днем, а колабораціоністи нікуди не поділися і готові до реваншу, я б не став говорити, що у Путіна не вийде.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 11:27 :40