Новини » Політика 14 листопада, 2018, 2:45
Польща, Литва та Україна закликали до посилення санкцій проти Росії
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: Микола Тис/ZIK
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: Микола Тис/ZIK

Відповідне рішення міститься у підсумковому звіті міжпарламентської асамблеї трьох країн.

Об’єднати зусилля проти російської агресії домовилися у Вільнюсі спікери трьох країн – Литви, Польщі та України. Там відбулася дев’ята сесія міжпарламентської асамблеї цих держав, – повідомляє ТСН.

На ній обговорювали питання спільної інформаційної, енергетичної, військової та кібер безпеки. Створено новий, четвертий комітет асамблеї – з питань безпеки.

У кінцевому документі асамблеї голови парламентів трьох країн закликали ЄС та країни G7 запровадити нові санкції проти Росії через ії агресивні дії в Азовському морі. «Проблеми України – це проблеми Європи, і це наші спільні проблеми, і ми однозначно підтримуємо Україну на шляху до євроінтеграції, і ми не змінимо своєї позиції», – запевнив маршалок Сенату Республіки Польща Станіслав Карчевський.

Також у Вільнюсі підтримано створення єдиного східноєвропейського енергетичного хабу. «Це об’єднання наших зусиль, як і щодо об’єднання наших електростанцій, так і щодо постачання газу. Адже скраплений газ, який сьогодні постачається в Балтію і газові родовища, які є в Україні, разом можуть створити великий комплекс дій, який дозволить нам вийти повністю на енергетичну незалежність від Росії», – пояснив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 00:44 :51