Новини » Спорт 14 листопада, 2018, 16:47
Олег Солдатенко: Громада Львова точно виграє від реставрації стадіону «Україна»
Львівський стадіон «Україна» / fckarpaty.com
Львівський стадіон «Україна» / fckarpaty.com

Сьогодні, 14 листопада, відбулась зустріч заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка з директором з розвитку інфраструктури ФК «Карпати» Олегом Солдатенком щодо ситуації з документацією на реконструкцію стадіону «Україна», про що IA ZIK повідомляв учора, 13 листопада.

«Є нормальний діалог з містом. Станом на зараз, важливо якнайшвидше отримати роз’яснення Кабміну, про які ми зараз говоримо, щоб відповідно до процедури рухатися далі: проводити громадські слухання; після того буде містобудівна рада; далі проходження профільних комісій, і потім – рішення сесії. Думаю, громада міста точно виграє, якщо буде мати відреставрований стадіон «Україна», – цитує директора з розвитку інфраструктури ФК «Карпати» Олег Солдатенка прес-служба ЛМР.

«Прочитав сьогодні у ЗМІ повідомлення, що нібито з боку Львівської міської ради є затримка по ініціативі клубу щодо реконструкції стадіону «Україна». Приводом нібито став лист клубу на Уряд. Тому разом з директором з розвитку інфраструктури ФК «Карпати» Олегом Солдатенком вирішили розібратись у ситуації.

Жодних затримок з боку мерії немає. Перше рішення виконавчого комітету щодо цього питання вже є. Натомість відбулись зміни у національному законодавстві. Те, що мав деталізувати Уряд (процедуру проведення громадських слухань), – не було зроблено. Щоб зрозуміти, як рухатись далі, Львівська міська рада скерувала лист на Кабмін. Такий самий лист, щоб зрозуміти процедуру, скерував і футбольний клуб «Карпати».

Під час зустрічі в телефонному режимі проговорили це питання з представниками Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, щоби пришвидшити цю процедуру. Сподіваємось у найближчий час отримати роз’яснення», – прокоментував ситуацію по завершенні зустрічі заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-27 05:44 :59