Новини » Політика 14 листопада, 2018, 14:09
Нардеп Богуслаєв «забув» задекларувати майна на 20 млн, – НАЗК
В’ячеслав Богуслаєв. Фото: Прилепа Олександр/УНІАН
В’ячеслав Богуслаєв. Фото: Прилепа Олександр/УНІАН

Народний депутат України В’ячеслав Богуслаєв своєчасно не повідомив у декларації про купівлю рухомого та нерухомого майна на понад 20 мільйонів гривень.

Про це інформує прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції.

«За результатами контролю за своєчасністю подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані Національне агентство встановило, що народний депутат України В’ячеслав Богуслаєв вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, яке передбачене частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, народний депутат несвоєчасно повідомив Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані за фактом придбання нерухомого майна вартістю 19485000 грн, а також – рухомого майна вартістю 4518000 грн», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, НАЗК направило до суду 2 протоколи про адміністративні правопорушення за фактами несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані нардепа Богуслаєва.

У агентстві нагадали, що для кожного випадку отримання доходу або придбання майна «окреме повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування подається у десятиденний строк з моменту набуття права власності».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 07:38 :35