Новини » Політика 14 листопада, 2018, 11:39
На шляху до нормальної роботи: НАЗК отримало доступ до десятого з 16 реєстрів
Фото: Соколовська Інна/УНІАН
Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції узгодило автоматизований доступ до реєстру Державної фіскальної служби України. Цей реєстр став 10 у переліку необхідних для автоматизованої перевірки декларацій. Наразі заблоковано доступ до ще 6 реєстрів Міністерства юстиції.

Про це повідомляє прес-служба агентства.

«Національне агентство з питань запобігання корупції та Державна фіскальна служба України підписали протокол про порядок автоматизованого обміну інформацією. Цим документом узгоджено новий порядок надання Національному агентству Державною фіскальною службою інформації з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про доходи фізичних осіб», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, автоматизований обмін інформацією є однією з ключових складових логічного та арифметичного контролю декларацій та передбачає обмін інформацією з 16-ма державними реєстрами.

«Ми зробили черговий крок до впровадження автоматизованого обміну інформацією для проведення логічного та арифметичного контролю декларацій. Підписання протоколу дасть нам можливість організувати обмін даними з одним із ключових реєстрів для перевірки декларацій. Ще однією перепоною для автоматизованого обміну даними є відсутність доступу до 6 державних реєстрів Міністерства юстиції» – цитує прес-служба керівника Управління інформаційно-аналітичних систем та захисту інформації Національного агентства Анну Ковтуненко.

В агентстві вчергове наголосили, що запуск автоматизованого обміну інформацією з 6-ма реєстрами Міністерства юстиції, в яких міститься велика кількість критично важливих відомостей, необхідних для перевірки декларацій, стане можливим тільки після прийняття законопроекту №7276.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 09:57 :25