Новини » Суспільство 14 листопада, 2018, 11:31 блоги
На Львівщині замешкав піратознавець
Оксана Думанська
письменниця, перекладач

На Львівщині замешкав піратознавець і вчора ввечері прочитав лекцію, які пірати були насправді та якими їх зображали майстри слова, майстри пензля і майстри кадру.

Виявляється, історія зафіксувала й імена двох піраток, так що «жінка на кораблі... жінка на кораблі... жінка на кораблі…» – не протестуйте!

Дуже милий чоловік, цей Віктор Губарєв, кандидат історичних наук, перекладач та письменник. І дуже вчасно сказав молодим читачам про потребу знати інші мови, бо коли доколупувався до піратських законів, то мусив вивчити і іспанську, і французьку, і англійську. Єдина кандидатська на весь пострадянський простір про піратів, а перше місце праці безпартійному кандидату знайшли на кафедрі історії КПРС.

Віктор Губарєв філологічно глибоко зазирає в реалії минулого і виявляє, наприклад, що рейдерство – це освячений законом набіг на супротивника. Ну, у нас такі набіги напівлегальні...

У книгарню вчителька чи викладачка привела своїх вихованців. Хлопці були різні: одні нудьгували, а інші запитували, що в піратів було у скринях. Дівчата цікавилися прапорами, і знаєте що? Спершу пірати мали червоного прапора...

Але що мені тут переказувати, якщо все одно не відтворю словами ту атмосферу допитливості, яку створив піратознавець Віктор Губарєв.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 02:06 :54